Şarjon Hakkında

Dünya'ya saygı
Temiz bir gelecek

2018 yılından bu yana devam etmekte olan Ar-Ge çalışmaları sonucunda kurulan şirketimiz, elektrikli araç şarj sistemlerinin ithalatı, kurulumu ve işletmesini yapmaktadır.

Dünya’ya saygı prensibiyle karbon salınımının azaltılmasını destekleyen şirketimiz, sürdürülebilir, çevreye duyarlı, temiz bir geleceği hedeflemektedir. Bu amaçla, elektrikli araçların yaygınlaşması ve elektrikli araç kullanıcılarının konforunun artması için çalışmalarına hız kesmeksizin devam etmektedir.

E-Cars ve EV Box Elektrikli Araç Şarj sistemlerinin satış ve kurulumunu gerçekleştirmekte olan Şarjon, aynı zamanda kullanıcı dostu mobil yazılımıyla etkin ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaşatmaktadır. Sıfır emisyon hedefini yakalamak için güneş enerjisi ile entegre sistemler üzerinde AR-GE faaliyetlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Daha Temiz Bir Dünya

Genç ve dinamik bir şirket olan Şarjon, çevreye ve doğaya saygı çerçevesinde ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakma hedefiyle e-Mobilite teknolojisine yatırım yapmaya devam edecektir.