HAKKIMIZDA

Tarihçe

İş Fikri

Ana firma Mert Marine çatısı altında oluşan iş fikri ile Elektrikli Araç Şarj Ağı işletmeciliği alt yapısı için iş planı çalışmalarına başlandı.

Distribütörlük Anlaşmaları

Dünya çapında öncü olan EVBox, Alpitronic, StarCharge ve Vega gibi AC/DC elektrikli araç şarj cihaz üreticilerinin distribütörlüğü alındı.

Yazılım Geliştirme

Şarj Yönetim Platform Yazılımı için dünya çapında bilinen AMPECO kullanılmaya başlandı. Türkiye'deki ağ işletmecilerine satışı için iş birliği yapıldı.

Lisans

Mevzuat gereği EPDK tarafından Şarj Ağı İşletmecisi Lisansı alındı. Lisans gereklilikleri sağlandı.

Strateji

PORTFÖY
Dünyanın önde gelen şarj cihazı üreticilerinin temsilcilik ve distribütörlüğü
KURULUM & SERVİS
Şarj istasyonlarının montajı, devreye alınması, bakımı ve onarımı için servis ağı sağlanması
YAZILIM
EA kullanıcılarına sunulan mobil uygulama ve şarj istasyonu networku yönetim paneli
SEKTÖR GELİŞİMİ
Sektör liderleri ile birlikte, Türkiye'nin şarj altyapısının kurulmasına öncülük edilmesi

Donanım Portföyü

Market'in ve son kullanıcının kapsamlı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik 360view yaklaşımı ile çeşitli markaların şarj cihazları portföyümüze katan ülke distribütörü anlaşmaları aktiftir.
11 kW AC - 400 kW DC
Portföyümüze aldığımız cihazlar, dünya çapında yaygın kullanılan ve uluslararası şarj ağı operatörleri tarafından da onaylanmış cihazlardır.
360 derece ihtiyaç için 360 derece değer önermeleri!

Yazılım

Dünya çapında yaygın olarak kullanılan AMPECO yazılımını kullanmakta ve kullanıcı dostu özelliklerini EA kullanıcıları ile tanıştırmaktayız.
Bununla birlikte, ŞARJON olarak özgün kullanıcı arayüzü UI ile donanmış Mobil App ve şarj istasyonlarımızın yönetilmesinde kullanılacak olan kendi kontrol panel yazılımımız ChargeBoard®'u geliştiriyoruz.

Türkiye'nin Şarj Altyapısını Kurmak!

ŞARJON ve Lisanslı Şarj Ağı İşletmecisi olan diğer 14 sektör paydaşı ile birlikte E-mobilite Operatörleri Derneği (E-MOD) çatısı altında Türkiye'de şarj altyapısının doğru ve verimli gelişmesi için faaliyetler yürütülmektedir.
EMOD'un amaçları aşağıdaki gibidir:
-Sektör liderlerini bir araya toplayarak şarj ağı işletmecilerinin yaşadığı sorunları tartışmak ve çözmek,
-Ülke çapında elektrikli araç kullanımının artırmak,
-Elektrikli araç şarj istasyon ağı ve altyapısının, elektrikli araç şarj hizmetinin gelişimine katkıda bulunmak.
ŞARJON bir ENSIA üyesi olarak faaliyet göstermektedir.
ENSİA, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanında ekipman, teknoloji ve proje üreten firmaları desteklemek ve kapasitelerini geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Misyonumuz, yenilenebilir Enerji sektörünün ana ve yan sanayisinin oluşmasını, gelişmesini ve büyümesini sağlamak, yeni teknolojilerin oluşumuna ve gelişimine katkıda bulunmaktır.

Odağımızda Siz!

Türkiye’nin şarj altyapısını kurmak uzun soluklu bir iş.
Yeni gelişmekte olan bu yatırım yoğun sektörde paydaşlar arasında iş birlikleri her zaman önemini koruyacak. Bilgi paylaşıldıkça büyüyecek ve ülkemizde verimli, amaca yönelik bir şarj ağı gelişecek. İşte bu sebeple, uzun vadeli hedefleri ve kalıcı olmayı önemseyen vizyonumuzun da bir parçası olarak, müşterilerimize onlarla partner olmayı teklif ediyoruz.
Kısa vadeli, kısa ömürlü başarılara odaklanmak yerine, KALICI BAŞARI ve MEMNUNİYET için “Hizmette süreklilik, İş birliklerinde sürdürülebilirlik” olmasına değer veriyoruz.
Partnerlerimizi bu yüzden her zaman dinliyor, tecrübemizi paylaşıyor, beklenti & ihtiyaçlarını hissediyor ve hızlı aksiyon alıyoruz çünkü;
Çevik ve Akıllı bir ekibiz!

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız, müşteri memnuniyetini odak alarak, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, çevremize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı kararlılıkla yerine getirme taahhüdünü içermektedir

Ürün Portföyümüz

Güvenilirliği ve kalitesi global ölçekte kanıtlanmış ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak adına küresel standartlara uygun ürünlerle hizmet vermek en önemli önceliğimizdir.

İnsan Kaynağımız

Çalışanlarımız, müşteri odaklı, teknik bilgi birikimine sahip ve sürekli eğitimle gelişen bir insan kaynağı oluşturur. Bu şekilde, hizmet kalitemizi sürekli olarak artırmayı ve müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedefleriz.

İşbirliği Anlayışı

Taraflar arası fayda ve koruma esas alınarak sürdürdüğümüz iş birlikleri güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır.

Çevre Duyarlılığı

Çevre politikamız, atık yönetimi ve geri dönüşümü teşvik eden uygulamalara odaklanır. Elektrikli araç şarj istasyonları kurulumu ile çevremize duyarlı bir hizmet sunarak sürdürülebilirlik ilkesine katkıda bulunuruz.

Enerji Verimliliği

Faaliyetlerimizi ilgili mevzuata ve standartlara uygun bir şekilde yürüterek enerji verimliliğine katkıda bulunuyoruz. Hem şirket içinde, hem de ülkemiz genelinde enerji kaynaklarını etkili bir şekilde kullanmaya önem veriyoruz.

Sürekli İyileştirme

Müşteri taleplerini karşılamak, memnuniyetin sürekliliğini sağlamak ve her işte fark yaratmak adına sürekli iyileştirme ilkesine bağlıyız. Bu, iş süreçlerimizi geliştirme ve kalite standartlarımızı yükseltme amacımızı yansıtır.
Bu prensipler doğrultusunda, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, çevremize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için kararlılıkla çalışıyoruz.