ŞARJ AĞIMIZIN ÖNEMLİ BİR PARÇASI OLUN!

Sayısız avantajlarımızdan faydalanın
Yerel Yönetimler
Yatırım yapmadan, mevzuatsal sorumlulukları bize devrederek bölgenize e-mobiliteyi ve inovasyonu getirin. Çevresel sürdürülebilirlikte öncü olarak yerinizi alın.
İş Merkezleri
Hızla artan elektrikli araç kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için birlikte çalışalım. Özel ya da halka açık kullanıma uygun şarj cihazlarımızı kurarak bina yönetiminde hizmet çıtasını bir üst seviyeye taşıyın.
Siteler
Sitelerde oturan elektrikli araç sahipleri için geliştirdiğimiz farklı modeldeki çözümlerden birini tercih ederek memnuniyet sağlayın.
Alışveriş Merkezleri
Geniş ölçekli ticari alanlar için verimli bir şarj hizmeti sunuyoruz. Halka açık ve özel otoparklarla donatılmış olan bu alanların yöneticileri, her geçen gün artan elektrikli araç kullanıcılarını cezbetmek amacıyla alanlarını şarj altyapıları ile donatmayı hedefliyor. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için en ideal partner biziz.
Oteller
Konuklarınızı iyi ağırlamanın artık vazgeçilmez bir parçası haline gelmekte olan şarj hizmetini vermek için tecrübemizden faydalanın çünkü konukseverlik çıtanızın üstünde kalacak bir hizmeti size biz veririz.
Hastaneler
Siz, hastalarınızın sağlıkla ilgili ihtiyaçlarını karşılarken, biz de elektrikli araçlarının enerji ihtiyacını karşılarız. Böylece, hastalarınızın değerli vakitlerini doğru değerlendirmiş oluruz.
Yerel İşletmeler
İşletmenizi henüz keşfetmemiş olan elektrikli araç kullanıcılarını cezbetmek için bulunmaz bir fırsat. Sizi; gerekli enerjinin temini için doğru yönlendiriyor, destekliyor ve kurulum bitip cihazlar devreye alınana kadar tüm süreci yönetiyoruz.